עיצוב לוגו

אז מה זה לוגו? מעין סימן קטן כזה, שפשוט אפשר לשים על כרטיס הביקור? איזה תוספת מקושקשת קלות, שאפשר לשים בחלקו העליון של האתר ובזה "לסגור" את ההיבטים העיצוביים שלו?

ממש לא!

לוגו הוא הסמל של החברה שלכם. הוא הביטוי הויזואלי המתומצת ביותר של כל מה שאתם רוצים למסור, בשורה התחתונה, לכל לקוח פוטנציאלי, הוא הרושם הראשוני שאתם תעשו על לקוח שנחשף לחומרים שלכם. הלוגו שלכם אומר הרבה על העסק, הארגון או החברה, ואם יהיה לכם לוגו מעוצב, חכם, נכון, ושימושי – המסר שלכם ללקוחות יועבר בבירור ובקצרה. מומלץ!

עיצוב לוגו לעסק שלכם

אנחנו רואים ארגונים ועסקים שמקלים ראש בעיצוב הלוגו. הם מנכסים לעצמם איזה סמליל שמצאו פה או שם, מוסיפים מתחת את שם החברה – וזהו! יש לוגו שאפשר להוסיף לתכתובת המשרדית, לחתימה במייל ולכרטיסי הביקור.

האמת היא, שעיצוב לוגו לחברה הינו הליך מורכב, שבו אנחנו רוצים להעביר עקרונות גדולים בצבע ובמראה. האמנו של עיצוב לוגו לעסק הינה אמנות עדינה שדורשת תחכום והבנה בעולמות המתקיימים זה לצד זה, של שיווק ושל אסתטיקה. לוגו מוצלח – הוא לוגו שכל הרואה אותו יבין שהוא מבין את טיבו של הארגון שלכם, ושכבר יש לו רושם ראשוני עליו. אם הרושם הראשוני הזה יהיה חיובי – הרי שהסיכוי להפוך את אותו אדם ללקוח, גדל.

התהליך של עיצוב לוגו לעסק

תהליך עיצוב הלוגו, כמו כל תהליך של מיתוג או עיצוב, מתחיל בהבנה עמוקה של המסרים השיווקיים שלכם. במהלך ראיון ראשוני, לקלת הבנה אודות הארגון, נשאל שאלות רבות כמו – מה בדיוק עושה הארגון? מהם עקרונות העבודה שלכם? מה הסלוגן או המשפטים השיווקיים שבהם אתם משתמשים? מה חשוב לכם שלקוחות ו/או לקוחות פוטנציאליים ידעו עליכם? וכן הלאה.

לאחר שנבין מהו המסר השיווקי המדוייק שאותו אנחנו מעוניינים להעביר באמצעות הלוגו, יתחיל תהליך של עיצוב ו"זריקת" רעיונות. בתהליך, ייקבעו בדרך כלל פלטת הצבעים והרעיון הויזואלי שילווה אחר כך את הארגון בעיצוב חומרים שיווקיים אחרים.

מעיצוב לוגו לעסק לתהליך מיתוג שלם

עיצוב הלוגו לעסק שלכם הינו שלב הכרחי בתהליך של מיתוג העסק, על מנת ליצור שפה שיווקית אחידה, מושכת וברורה שתעביר מידע הכרחי באופן נכון ללקוחות הפוטנציאליים הנחשפים לחומרים שלכם. ניתן בהחלט לאחר תהליך של עיצוב הלוגו להמשיך ולעצב את אתר האינטרנט של החברה, את כל החומרים השיווקיים, את חתימות המייל של עובדי העסק, וכדומה. כל חומר שיווקי או נייר מטעם הארגון שיעבור את תהליך העיצוב מחדש יהפוך מקצועי, תדמיתי, יעיל, ומדוייק יותר ביחס למסר שאנחנו רוצים להעביר ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים, ובסך הכל יהפוך שותף פעיל בהגדלת ההמרות בין הנחשפים לחומרי העסק לבין הפונים ומתחילים עבודה עימו.

עיצוב לוגו – בואו לעבוד עם המקצוענים

צוות המקצוענים מבית SegevDesign  ישמח להציע לכם עיצוב לוגו מקצועי ואמנותי, תהליך שבסופו אתם תדעו שיש בידכם את הלוגו המקצועי והמתאים ביותר שיכולתם לקבל לעסק שלכם. לוגו כזה הוא "יריית פתיחה" נהדרת למיטוב שיווקי של כל חומרי הארגון, דיוק והעברת מסר ברור ומזמין לכל לקוח פוטניצאלי, ובסופו של דבר – להעלאה משמעותית של כמות הלקוחות והמחזור העסקי.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית לעיצוב לוגו יפהפה, מדוייק ומקצועי לעסק שלכם!

Call Now Button
WhatsApp chat