מה כולל המיתוג?

מה כולל המיתוג? או איך יודעים שתהליך המיתוג הושלם ואתם מותג?

כל עסק נמצא בתהליך של מיתוג עסקי.
השאלה היא רק אם הוא עושה אותו נכון.

מה זה מיתוג עסקי?

תשאלו את עצמכם, מה הלקוחות שלכם חושבים כאשר הם נחשפים לחומרים מטעם החברה או הארגון שלכם.
האם התחושה המועברת מתאימה למסר השיווקי שלכם? האם הלקוח שנחשף ללוגו שלכם, לחתימה במייל, לעיצוב שלכם, מרגיש את המקצועיות, הקשר הבין-אישי עם הלקוחות, היצירתיות, העוצמה העסקית ובשורה התחתונה יכול לדמיין כיצד חשוב לו לעשות איתכם עסקים?
או שאולי המסר שלכם הוא "רק ליד"? אולי הכל ניראה "סבבה", אבל לא מעביר, ויזואלית כמו גם ממש במילים, את המסר השיווקי העיקרי שלכם?
לא יודעים? לא בטוחים? זה הזמן לחשוב על תהליך מיתוג לעסק שלכם.

מי שעוסק במיתוג, ממש חי ונושם אותו, יודע שמיתוג זה יותר מלבחור לוגו יפה. מלאכת המיתוג, שבעינינו היא לא פחות מאמנות, עוסקת בקביעת מסרים שיווקיים, ויזואליים (במראה) ווורבליים (במלל), שיתרמו לעניין שיוצר העסק בין לקוחותיו ולכמות העבודה והפניות שהוא מקבל.

מה אנחנו עושים?

הצוות המשומן שלנו זמין להציע לכם חבילת מיתוג שתתאים בדיוק לצרכים שלכם – עם המון מחשבה אישית על הארגון שלכם, עם הבנה מעמיקה בנוגע למיקום שלכם בשוק התחרותי שבו אתם מתמודדים, ועם יכולת מקצועית ויצירתית להזניק את העסק שלכם קדימה.
נתחיל בתכנון אסטרטגיה, שבה נקבע – מהם המסרים שחשוב שהארגון יעביר בכל התקשרות עם לקוח / ומה הדרך הכי טובה להעביר מסרים אלה (קונספט קריאייטיבי)
משם, נמשיך בעיצוב מחודש של כל החומרים המקצועיים שלכם. זה כולל לוגו, חתימה במייל, ניירות עסק, פלאיירים, חומרים כתובים ואתר אינטרנט מתקדם לעסק שלכם. (מיתוג נכון מגביר המרה באתר בעשרות אחוזים)
את התהליך הזה נעשה איתכם יד ביד, כי אנחנו רוצים שבסופו של יום, כשתסתכלו על המותג החדש שלכם, אתם תדעו שהלקוחות שלכם אוהבים את המסר שלכם, והם רוצים להתקשר אליכם.

מיתוג עסקי לעסקים קטנים כגדולים

עם זאת, אנחנו מכירים בזה שבעוד יש ארגונים בעלי מחזור עסקים ורווחים גדול, שלא יכולים לוותר על תהליך המיתוג, בעוד עסקים קטנים יותר, שמחזור הרווחים שלהם קטן יותר, צריכים לוותר על יותר על מנת להרשות לעצמם תהליך של מיתוג עסקי מקצועי.
על מנת לאפשר לכל ארגון ניראות מקצועית, רצינית ואיכותית, ועל מנת לאפשר גם לכם להגדיל את יחסי ההמרה בין המתעניינים לאלה ש"סוגרים עיסקה", אנחנו מציעים שפע של חבילות מיתוג לעסקים, ובהחלט אפשר להרכיב חבילת מיתוג לעסקים קטנים שתאפשר לכם לעלות על הסוס ולהתחיל לרכב, אל עבר עולם מקצועי ורווחי יותר מזה שאתם עומדים בפניו כרגע.

Call Now Button
WhatsApp chat