מיתוג חברה

יש לכם עסק? לעסק יש שם? יש לו לוגו, סלוגן, מסר שיווקי? נהדר! בואו, אנחנו מזמינים אתכם לצעוד צעד אחד קדימה אל עבר עתיד מלא בעיסקאות חדשות, ולחשוב על מיתוג חברה מקצועי ורציני, תהליך שייקח את כל המסרים השיווקיים שלכם, צבעוניים, מילוליים, וצורניים – ופשוט יקפיץ אתכם קדימה. למה מיתוג עסקי, ולמה דווקא איתנו? על כך ועוד, לפניכם.

מה זה מיתוג חברה ולמה אני צריך את זה?

אתה לא צריך את זה. זאת אומרת, אתה לא חייב את זה, אם אתה לא מאמין בשיווק. או אם אתה לא צריך עוד לקוחות או לא מעוניין שיכירו אותך ויזהו מוצרים מבית העסק שלכם במבט ראשון.

מצד שני, אם העסק שלכם עובד על נאמנות לקוחות, אם אתם משקיעים מאמצים ומשאבים בהרחבת הפעילות העסקית, אם אתם מתנסים בערוצי שיווק שונים ומחפשים דרכים להגיע ללקוחות חדשים ולהרחיב פעילות עסקים עם הלקוחות הקיימים – מיתוג חברה עסקי זה בדיוק הדבר עבורכם.

בתהליך מיתוג חברה חדשה, או בתהליך מיתוג חברה מחדש, אנחנו מזקקים את המסרים השיווקיים ומביאים אותם לידי ביטוי בלוגו, בעיצוב הפלאיירים, החתימה במייל, בעיצוב אתר האינטרנט של החברה, או בקיצור – הופכים את השפה שבה העסק מדבר עם לקוחותיו, זו הויזואלית וגם זו המילולית, לאחידה. המשמעות היא שימוש בפלטת צבעים אחידה, בחירה של אלמנטים ושימוש חוזר בהם, ובחירת שפה ויזואלית – צבעונית שתלווה את העסק בכל תהליך שיווקי או אחר.

ההבדל בין מיתוג חברה חדשה למיתוג חברה מחדש

בין אם העסק הוא עסק חדש ובין אם מדובר בעסק שכבר פועל, אפילו שנים רבות, ניתן למתג את העסק כולו ואת מוצריו בהמשך, בצורה שיווקית ויעילה. גם עסקים שבחרו לעבור תהליך מקצועי של מיתוג חברות בעבר, יכולים להרוויח מרענון המיתוג שלהם, חידוש הלוגו וחשיבה מחודשת על המסרים השיווקיים המועברים על ידכם. ניתן גם להתחיל תהליך של מיתוג חברה זרה, על פי מאפייני קהל היעד במדינה הרלוונטית. פנו אלינו לקבלת עוד מידע שיתאים במדוייק למצב החברה שלכם.

למה חשוב לבחור בחברה מקצועית לתהליך של מיתוג חברה עסקי?

כל ארגון פועל על מנת לשווק את עצמו. לכולנו יש לוגו, השאלה עד כמה הוא "פוגע בול", ועד כמה הפעילות השיווקית שלכם קולעת למטרה.
בתהליך איכותי של מיתוג החברה שלכם, אנחנו נלמד לעומק את המסרים המתאימים ו"נמציא" עבורכם שפה ויזואלית חדשה, רעננה, מדוייקת, שיווקית ומושכת, שתשאיר את הלקוחות שלכם מתעניינים ומתרשמים, מוכנים לגמרי לעשות איתכם עוד עסקים.
נתאים את תהליך מיתוג החברה בדיוק לעסק וליכולת שלכם – זה יכול להיות תהליך מקיף במהלכו יבוצע שינוי בכל החומרים השיווקיים, כולל אתר אינטרנט, לוגו, תכנון ועיצוב מחדש של אריזות מוצרים, פלאיירים, רולאפים, פולדרים, חתימות במייל, וכל תוכן שיווקי אחר. זה גם יכול להיות תהליך צנוע של שינוי לוגו והטמעתו לאט לאט בשינוי ממונן בפעילות החברה וחומריה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל עוד מידע על מיתוג החברה שלכם, על פי הצרכים שלכם והשוק שבו אתם פועלים, בתהליך מקצועי, יצירתי, מדוייק, שיועיל, יקצר וייעל את התהליכים השיווקיים שלכם ויגדיל את מחזור המכירות.

Call Now Button
WhatsApp chat